Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

 Blahoželám, tvoja registrácia prebehla úspešne.

POZRI SI EŠTE TOTO, AK SI PRIPRAVENÁ OTVORIŤ SA PREBYTKU.

Pretože...

UZATVÁRAME CYKLUS NEDOSTATKU A OTVÁRAME SA PREBYTKU

 • 23. august 2023 
  18:00 CET

 • Online webinár

  ZOOM meeting

  • Si pripravená objaviť bloky, ktoré ti bránia prijať do svojho života viac hojnosti? 

  • Si pripravená pochopiť, prečo aj napriek extrémnej snahe sa tvoja finančná a partnerská oblasť nemení?

  • Si pripravená zistiť, prečo neustále bojuješ s pochybnosťami o sebe, nedôverou v seba, život alebo nastavením zdravých hraníc? 

  • Si pripravená odhaliť, prečo cítiš strach prejaviť sa, presadiť svoje potreby, túžby a postaviť sa do vlastnej sily?

  Alebo chceš aj naďalej žiť v omyle, že... 

   ... vytváranie bohatstva a prosperity v tvojom živote musí byť také ťažké a zdĺhavé? 

   ... musíš byť otrokom vlastného podnikania alebo práce, aby si si vytvorila viac hojnosti v živote? 

   ... musíš obetovať množstvo síl a energie, aby si sa v živote mala „lepšie“? 

   ... nemáš šťastie v láske a všetci muži sú rovnakí? 

  Čo ak by som Ti povedala, že to nemusí byť ťažké a zdĺhavé, pretože ak,

  • pochopíš, čo je naozaj tou pravou podstatou vytvárania hojnosti, 

  • uvoľníš a prepustíš to, čo ti neustále „priťahuje” a vytvára nedostatok v tvojom živote, 

  • aktivuješ nové energetické kódy prosperity,

  tak sa staneš magnetom, ktorý dokáže vo svojom živote, práci a vo vzťahu vytvoriť čokoľvek. 

  Odkiaľ beriem tú istotu, že to naozaj tak je? 

  Ako by povedali naši rodičia alebo starí rodičia: „ ŽIVOT MA NAUČIL “ 😃

  A to do slova a do písmena, pretože celá moja cesta učenia, silnej transformácie a pochopenia princípov hojnosti a prosperity začala mojou životnou skúsenosťou.

  Ak mi teda dovolíš byť pred tebou úprimnou, otvorenou a zraniteľnou, tak by som sa s tebou rada podelila o krátky príbeh mojej cesty z nedostatku k prebytku

  Och, ako rada by som ti povedala, že som sa jedného dňa prebudila a všetko bolo inak. V ľahkosti a radosti sa zrazu ku mne začala hojnosť sypať z každej strany hneď na začiatku. Ale nie, bohužiaľ (alebo Bohu dík) toto môj príbeh nie je. 

  Keď som zistila, že „začínam mať problém“ a niečo v mojom živote nie je v poriadku, môj finančný stav ukazoval mínus 23791,25 eur. Z každej strany som počúvala o tom, ako sa ostatným darí a vytvárajú prosperitu vo svojom živote. A ja stále nič.

  Desila ma predstava, že sa to nikdy nezmení a celý život prežijem v nedostatku. Moja myseľ každý deň hľadala odpovede: Čo mám zmeniť? Kedy sa to celé skončí? Kde robím chybu? Kto mi pomôže? 


  Mala som pocit, akoby som sa ocitla v slepej uličke, kde jediné, čoho som mala prebytok, boli pocity hnevu, zmätku, frustrácie a zúfalstva. 

  A jedného dňa som si povedala DOSŤ, toto už viac vo svojom živote nebudem tolerovať.

  Pochopila som, že všetko, na čo sa vo svojom živote pozerám, čo prežívam a ako sa cítim, som si vytvorila sama, svojimi rozhodnutiami, presvedčeniami a krokmi, ktoré som robila. Stala som sa obeťou vlastného života, presvedčení a finančnej situácie. AUUU, bolo to boľavé zistenie... 

  ... ale veľmi transformačné, pretože vtedy som sa rozhodla, že už nikdy viac nebudem tolerovať NEDOSTATOK. V žiadnej oblasti svojho života. Rozhodla som sa opustiť NEDOSTATOK, otvoriť sa prebytku a začať vytvárať vo svojom živote zázraky. 

  Toto rozhodnutie spustilo lavínu a do môjho života boli poslaní ľudia, ktorí mi „posvietili“ a ukázali, čo všetko mi bráni vytvárať v živote prebytok a žiť svoj život zázrakov.  

  Po intenzívnej práci na sebe sa zázraky začali diať aj v mojom živote. Platiaci klienti, rôzne druhy darčekov, neočakávané peniaze, podnikateľské nápady, ponuky. Hojnosť ku mne začala zrazu prúdiť z rôznych zdrojov a strán. A ja som konečne začala žiť svoj život zázrakov. 

  Nie, toto nemusí byť tvoj scenár. 

  Tvoj finančný stav nemusí ukazovať červené čísla, aby si sa rozhodla vykročiť z nedostatku ako ja, ale ak vo svojom živote pozoruješ, že: 

  • peniaze k tebe len prídu a odídu, 

  • vynakladáš veľké množstvo času, úsilia, energie a dostávajú sa ti iba „omrvinky“ 

  • máš v sebe obrovskú túžbu začať podnikať alebo sa kariérne prejaviť, no nevieš ako, s čím, čo robiť, či sa to vôbec podarí, 

  • sa bojíš ísť do akcie a robiť rozhodnutia, 

  • si vyskúšala pozitívne myslenie, rôzne afirmácie, knihy, vision board, vizualizácie, sviečky hojnosti a želaní, meditácie na prilákanie hojnosti a aj napriek tomu sa nič nemení,

  • tvoja partnerská oblasť, rovnako aj tá finančná, sú dlhodobo v stagnácii,

  • sa obávaš toho, že svoj život premrháš a nevyužiješ ho na maximum, 

  tak je najvyšší čas to zmeniť a  tento webinár bude pre teba tým správnym krokom.

  Ak ale hľadáš: 

  • rýchle skratky bez práce na sebe,

  • zázraky na počkanie, 

  • niekoho, kto to urobí za teba, 

  • problémy namiesto riešenia

  • vinníka, ktorý môže za tvoju situáciu, 

  • priestor, kde sa môžeš sťažovať,

  tak ti to uľahčím. Musíš ísť niekam inam, lebo nič z toho u mňa nenájdeš. 

  V čom bude tento webinár iný ako ostatné? 

  UZDRAVUJÚCI

  Našou hlavnou témou bude uzdravenie zranenej mužskej energie a vnímania mužského princípu ako takého. Vďaka tomu dokážeš pozitívne ovplyvniť mnoho aspektov a oblastí tvojho života. 

  Zdravá mužská energia v nás samotných nám nielenže výrazne pomôže pri budovaní prosperity a naplnených partnerských vzťahoch, ale zároveň ovplyvní aj náš osobnostný rast, osobnú silu, sebadôveru, autentickosť, sebaúctu, kariéru, odvahu, osobné hranice a mnoho ďalšieho. 

  PRAKTICKÝ

  Tento webinár nebude ako jeden z mnohých, kde sa dozvieš kopec múdrych a „našľapaných informácií“ o tom, prečo si tam, kde si, a ty odídeš s otázkou: „OK, ALE AKO TO MÁM UROBIŤ A ČO MÁM ZMENIŤ?“ 

  Tento webinár bude praktický. Nebudeš len pasívnou poslucháčkou, ale aktívne sa zapojíš do procesu vlastnej transformácie. Súčasťou webinára bude aj pracovný manuál, ktorý bude obsahovať množstvo transformačných otázok, ktoré ti pomôžu odhaliť myšlienky, emócie, presvedčenia, ktoré majú vplyv na vytváranie hojnosti a prosperity v tvojom živote. 

  TRANSFORMAČNÝ

  Počas celého procesu budeme pracovať s technikou ThetaHealing, ktorá vytvára trvalú zmenu na podvedomej úrovni. Prostredníctvom vedenej meditácie v theta vlnách a napojenia sa na ZDROJ VŠETKÉHO, ČO JE , budeme odstraňovať, uvoľňovať a prepúšťať energetické bloky a nahrádzať ich posilňujúcimi pocitmi a presvedčeniami. Vďaka tomu prejdeš hlbokým vnútorným posunom, energeticky sa zosúladíš s frekvenciou hojnosti a umožníš jej tak voľnejšie prúdiť.  

  Tento webinár bude účinný a funkčný, pretože zosúladíme tvoju vedomú a podvedomú myseľ.

  A v tom bude to čaro, ktoré ti pomôže vytvárať zázraky. 

  Mnoho ľudí nedokáže vytvoriť vo svojom živote trvalo udržateľné zmeny a výsledky, pretože pracujú len s vedomou časťou, ktorá tvorí iba 12% našej mysle.

   My sa budeme zameriavať na zvyšných 88% našej mysle, ktorú tvorí naša podvedomá myseľ. 

  Kto ťa bude týmto webinárom s láskou sprevádzať? 

  Moje meno je Silvia Soul a som wellness podnikateľka a lektorka revolučnej techniky ThetaHealing. Pomáham ženám objaviť a aktivovať ich jedinečné kódy prosperity, pomocou vnútornej transformácie, energie a network marketingu, aby sme dokázali tak spoločne meniť nielen naše životy, ale aj životy mnohých žien, ktoré si dovolia otvoriť sa nekonečnému prúdu zázrakov, hojnosti a naplnenia. 

  Čo povedali o mojej práci účastníci predošlej online udalosti? 

  Aká je energetická výmena za proces tvojej transformácie? 

  Cena od 16. augusta 2023: 99,99 €

  PREDPREDAJ IBA ZA:

  33,33 €

  Ušetríš až 66 % a získaš:

 • Jasnosť v tom, na čom môžeš začať pracovať, aby si  vytvárala vo svojom živote viac prosperity v ľahkosti.

 • Zoznámiš sa so znakmi zranenej mužskej energie, aby si ich tak v budúcnosti vedela rýchlejšie identifikovať a odstrániť.

 • Nové podporné pocity a presvedčenia, ktoré budú integrované do tvojho DNA a vďaka ktorým sa energeticky vyladiš na energiu prebytku.

 • Pochopenie toho, ako a čím blokuješ hojnosť. 

 • Trvalú zmenu na podvedomej úrovni.

 • Zistíš, čo je naozaj tou pravou podstatou vytvárania trvalej hojnosti. 

 • Aktivuješ nové energetické kódy prosperity. 

 • Transformačný pracovný zošiť.

 • 7-dňový záznam.

 • *AK VÁM VAŠA BANKA PRI PLATBE ZOBRAZUJE SUMU 0€, IDE O SPÔSOB OVERENIA VAŠOU BANKOU. POTVRDENÍM TRANSAKCIE REALIZUJETE PLATBU V SUME 33,33€ 

  Otázky a Odpovede

  MUSÍM MAŤ SKÚSENOSŤ S MEDITÁCIAMI, AK SA CHCEM ZÚČASTNIŤ ?

  Na to, aby ti webinár priniesol želateľné výsledky, nie je potrebná žiadna „výnimočná“ schopnosť alebo skúsenosť s meditáciami. Celým procesom ťa budem viesť a sprevádzať. 

  JE POTREBNÉ SA POČAS WEBINÁRA AKTÍVNE ZAPÁJAŤ A KOMUNIKOVAŤ?

  Počas celého procesu bude rešpektovaná tvoja slobodná vôľa. Ak budeš mať chuť sa niečo opýtať alebo sa aktívne zapojiť, dostaneš na konci priestor. Ak však budeš chcieť iba počúvať, nemusíš sa zapájať. Je však veľmi dôležité, aby si si úlohy, ktoré nájdeš v pracovnom zošite, vypracovala. To ti výrazne pomôže na tvojej ceste transformácie.

  AKO DLHO BUDE TENTO WEBINÁR TRVAŤ?

  Mojím zámerom je odovzdať ti to najlepšie zo seba, preto sa nerada obmedzujem  časovým rámcom. Avšak moja osobná skúsenosť s organizovaním podobných online udalostí hovorí, že to bude trvať do 120 minút.

  ČO AK SA NEMÔŽEM PRIPOJIŤ V KONKRÉTNU HODINU VYSIELANIA?

  Zakúpením tejto udalosti získavaš aj 7-dňový záznam, ku ktorému sa môžeš kedykoľvek počas týchto dní vrátiť. Záznam bude špeciálne „nakódovaný“ a transformácia a energetický proces bude prebiehať vo všetkých časoch a priestoroch, v ktorých ho budeš sledovať. 

  KDE, AKO A KEDY SA MÁM PRIHLÁSIŤ ?

  Stretneme sa v miestnosti ZOOM meetingu, kde bude webinár prebiehať. 24 hodín pred začatím dostaneš emailom odkaz na vysielanie s konkrétnym heslom a postupom k prihláseniu. Do miestnosti budeš môcť vstúpiť od 17:45 – 18:00, potom sa miestnosť uzavrie a nebude možné sa vysielania zúčastniť naživo. Prosím, rešpektuj uvedené časy, aby sme proces transformácie zvládli v čo najväčšej ľahkosti. 

  MÔŽEM TENTO WEBINÁR SLEDOVAŤ AJ S KAMOŠKOU, MAMOU, SESTROU, AK SOM ÚHRADU VYKONALA IBA JA?

  Celý proces transformácie a liečenia sa môže naplno integrovať iba vtedy, ak došlo nejakým spôsobom k výmene energie (v našom prípade – úhradou členského poplatku). Preto, ak chceš niekomu pomôcť a cítiš, že tento webinár by mohol byť pre ňu prínosom, tak jej pošli odkaz na túto stránku, aby energetickú výmenu mohla vykonať úhradou členského poplatku.  


  Ak ti môžem poradiť, tak za nikoho členský poplatok neuhrádzaj ty bez toho, aby sa dotyčná osoba slobodne rozhodla, že sa zúčastniť chce a vyslovene ťa o to požiadala.

  JE MOŽNÉ PO SKONČENÍ WEBINÁRA AJ NAĎALEJ S TEBOU PRACOVAŤ NA TRANSFORMÁCII MOJEJ HOJNOSTI A PROSPERITY?

  Určite ÁNO. Téma hojnosti a prosperity nie je témou, ktorá by sa jedným webinárom ihneď vyriešila. A dovolím si tvrdiť, že asi pri ničom to tak nefunguje. Preto je dôležité, ak chceme výraznú a trvalú zmenu zaznamenať vo fyzickom svete, ísť viac do hĺbky a transformovať všetko to, čo nám už neslúži. K dispozícii budeš mať moje individuálne sedenia alebo transformačný mentoringový program, ktorý začína v novembri 2023. Pre viac informácii o spolupráci mi napíš na: [email protected] 

  ČO AK MÁM ĎALŠIE OTÁZKY?

  Kľudne ma kontaktuj na: [email protected] a ja ti na ne rada odpoviem. 

  „Je čas prepísať svoj príbeh a žiť život plný bohatstva.  

  Prijmi hojnosť, ktorá na teba čaká, pretože si predurčená prosperovať v ríši prebytku.“ 

  OTVÁRAM SA PREBYTKU