Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

ROK 2024

ROK TVOJICH ZÁZRAKOV

Exkluzívna manifestačná meditácia pre tvoj osobnostný, duchovný a finančný rast v roku 2024.

 • 10. Február 2024
  18:00 CET

 • Intuitívna podnikateľka a lektorka techniky ThetaHealing®


  Ahoj, moje meno je Silvia Soul a mojím zámerom pre rok 2024 je otvoriť stovky sŕdc pre prijímanie a vytváranie zázrakov počas celého tohto roka.  Trúfale?

  Asi áno, ale ja verím, že sa mi to podarí.

  Chceš vedieť, čo mi dáva tak silnú vieru?

  1.Jedinečná a transformačná technika ThetaHealing®, ktorá bude súčasťou tejto meditácie a vďaka ktorej 

   

  1.

  sa ponoríme do stavu hlbokého uvoľnenia, kde naša myseľ môže pristúpiť k neobmedzenému potenciálu. V tomto stave budú naše schopnosti manifestácie exponencionálne zvýšené, čo nám umožní vytvárať zázraky v našom živote.

  2.

  Získame prístup k theta stavu mozgu, kde dochádza k hlbokým a trvalým zmenám preprogramovaním obmedzujúcich presvedčení a emočných vzorcov na podvedomej úrovni, ktoré nám môžu brániť v rýchlejšej manifestácii.

  3.

  Spojíme sa s vesmírnou energiou, ktorá zosilni naše zámery a umožní nám priťahovať v ľahkosti to, po čom túžime. 

  2.Slová mojich klientov, ktorí mi dovolili ich sprevádzať.

  Pomôžeš mi aj ty naplniť tento zámer a budeš jednou z tých, pre ktoré bude rok 2024, rokom zázrakov? 

  Registrovať

  Čo ti táto exkluzívna meditácia prinesie?

  #1

  Pochopenie a energetické uzatvorenie roka 2023, aby si tak získala viac sily a jasnosti k vedomej tvorbe tvojho roka zázrakov. 

 • #2

  Naučíš sa základné energetické princípy tvorby reality, vďaka ktorým môžeš začať okamžite vytvárať realitu podľa tvojich najhlbších túžob.

 • #3

  Spojenie s tvorivou energiou v stave theta. V tomto napojení bude tvoja manifestácia úspešnejšia až o 80-90%. 

 • #4

  Transformačný pracovný zošiť, ktorí ti pomôže k rýchlejšiemu uvedomeniu a pochopeniu dôvodov, prečo sa tvoje ciele a sny počas minulých rokov nesplnili.

 • #5

  Celoživotný záznam ku ktorému sa môžeš kedykoľvek vrátiť a prejsť týmto transformačným procesom aj počas nasledujúcich rokov.

 • Tvoj život sa môže zmeniť rýchlejšie, ako si myslíš. 

  Staň sa majstrom svojho osudu a začni vytvárať zázraky každý deň. 

  Registrovať

  OTÁZKY & ODPOVEDE:

  Ako dlho bude manifestačná meditácia prebiehať?

  Celý aktivačný proces bude trvať 60-90minút. V úvode si prejdeme všetky dôležité informácie o priebehu celej meditácie a prezradím ti aj tipy, ako si z tohto procesu odniesť čo najviac. 

  Je dôležité, aby som mala skúsenosť s meditáciami?

  Na to, aby si sa mohla zúčastniť transformačného procesu, nie je potrebná žiadna “výnimočná“ schopnosť alebo skúsenosť s meditáciou. Celým procesom ťa budem viesť a sprevádzať. Ak si nikdy predtým nemeditovala, môže sa stať, že tvoja myseľ bude „nekľudná“ a bude mať množstvo myšlienok. Preto už v úvode procesu budeme uvoľňovať a odstraňovať všetko, čo by ti mohlo pri transformačnom procese brániť. 

  Ako sa mám na aktiváciu pripraviť?

  Je veľmi dôležité, aby si si dovolila tento čas venovať iba sebe. Nájdi si pohodlné, ničím a nikým nerušené miesto s kvalitným pripojením na internet. Zvoľ si miesto, kde sa budeš môcť pohodlne usadiť tak, aby sa tvoje nohy dotýkali zeme. Určite neodporúčam ležať pri tejto meditácii. 15 minút pred aktiváciou sa uvoľni a získaj pokoj a kľud a začni sa vnútorne „ladiť“ na celý proces. Môžeš si v mysli povedať a začať si predstavovať, čo by si chcela vyriešiť alebo spracovať počas celého toho procesu. 

  Čo sa bude diať po prihlásení na aktiváciu?

  Po zadaní kontaktných údajov budeš presmerovaná na stránku, kde na teba bude čakať jedno malé prekvapenie, na ktoré sa určite pozri 😉. Taktiež vo svojej emailovej schránke nájdeš email od odosielateľa [email protected]. Ak ho neuvidíš v hlavnej pošte, pozri si, prosím, SPAM, PROPÁGACIE, REKLAMY a presuň si ho do hlavnej pošty, aby sa k tebe všetky informácie a tipy k meditácii dostali včas. 

  Čo ak sa nebudem môcť pripojiť v konkrétnu hodinu?

  Určite urob všetko pre to, aby si si vytvorila priestor pre seba a mohla sa meditácie zúčastniť naživo. Ak by sa ti to aj napriek všetkej snahe nepodarilo, záznam bude pre teba dostupný od 4.12.24 po dobu 24hod. v členskej sekcii PORTÁL SILVIA SOUL. Prihlasovacie údaje do tohto portálu nájdeš vo svojom emaili. (Pozri si email od  odosielateľa GrooveMember)

  Potrebuješ sa ešte niečo opýtať?

  Všetky otázky môžeš smerovať na: [email protected]