Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

WEBINÁR

 • ZAČNI SI VYTVÁRAŤ REALITU S TECHNIKOU THETAHEALING®

  Ahoj, moje meno je Silvia Soul a cítim obrovskú radosť z toho, že táto stránka si našla práve teba! 

  (Pozóóór, toto nemyslím, ako žiadnu “cukrovú“ marketingovú frázu , ktorú som sa rozhodla na teba použiť, aby som si ťa získala 😉)

  Ak by sme sa poznali osobne (verím, že niekedy sa nám aj to podarí, ale o tom niekedy potom) , tak by si vedel/a, že ja NEVERÍM na náhody. Verím, že každý človek, ktorý vstúpi do môjho osobného alebo online priestoru, tam vstúpiť mal. Som presvedčená o tom, že každé spojenie s niekým má vyšší zmysel a prínos pre každého z nás...

  V tomto momente Ti so 100% istotou povedať neviem, aký konkrétny prínos pre teba budem mať ja a môj webinar, ale s najväčšou pravdepodobnosťou viem, že:  

 • Tvoje túžby a sny už nemusia byť len tichým prianím, ale skutočnou realitou, ku ktorej sa môžeš každým dňom v ľahkosti približovať. 

 • Viem, že ak o niečom snívaš, tak to pre teba už existuje, inak by to v tvojej túžbe, srdci a energii nebolo. 

 • A v neposlednom rade viem, že dokážeš krok po kroku víťazne kráčať za tým, čo si si vždy želal/a. 

 • Odkiaľ to viem?

  Pretože oni to mali rovnako. Túžili, snívali, ale malo to jeden háčik.

  Chýbala im časť skladačky do ich puzzle, aby to krásne začalo aj v realite do seba zapadať.

  Čo ak by som ti na našom spoločnom webinári predstavila rovnakú časť skladačky do tvojho puzzle, vďaka ktorej si dokážeš aj ty začať vytvárať vlastnú realitu presne tak, ako túžiš a chceš? 

  Aký prínos bude mať pre teba tento špeciálny webinár?

 • Prezradím ti spôsob, akým vytvárame realitu a vysvetlím ti, akým vnútorným procesom prejde tvoja túžba až k tomu, aby sa vytvorila v realite.

 • Dozvieš sa, prečo ľudia nedokážu vytvoriť svoje sny v realite alebo im to trvá príliš dlho.

 • Odhalím ti tipy, ako ty môžeš začať vytvárať tvoju realitu úplne inak.

 • Zažiješ silu vedenej meditácie a energetického čistenia v stave theta a spoznáš nástroj, vďaka ktorému dokážeš vytvárať okamžité zmeny v tvojom živote.

 •  Odhalím ti, ako sa môžeš stať certifikovaným praktikom tejto novodobej techniky osobnostného rozvoja a ako vďaka tomu dokážeš pomôcť sebe aj ostatným. 

 • Vyplň tento formulár

  Čo je Theta Healing®? 

  Theta Healing® je silná, holistická technika, ktorá funguje na všetkých úrovniach vašej bytosti: fyzickej, emocionálnej a duchovnej.

  Na rozdiel od iných techník osobného rozvoja, ktoré sa môžu zameriavať len na jeden aspekt vašej bytosti, Theta Healing® rozpoznáva prepojenosť celej vašej bytosti a pracuje na vytvorení harmónie a rovnováhy medzi všetkými aspektmi.

  Jednou z jedinečných vlastností Theta Healing® je, že pracuje so stavom mozgových vĺn theta, čo je hlboko uvoľnený stav vedomia.V tomto stave ste vnímavejší k pozitívnym návrhom a môžete ľahšie získať a uvoľniť obmedzujúce presvedčenia a emócie, ktoré vám môžu brániť v dosiahnutí vášho plného potenciálu. Prečo sa teda uspokojiť s technikami osobného rozvoja, ktoré idú iba po povrchu? Zažite transformačnú silu Theta Healing® a odomknite svoj plný potenciál. 

  Pre koho je tento webinár? 

  • Vedomí podnikatelia, obchodníci, manažéri, športovci, ktorí chcú dosahovať excelentné výsledky v úplnej ľahkosti a radosti.

  • Milovníci sebarozvoja a osobnej transformácie, ktorí túžia odstrániť kľúčové bloky, ktoré ich brzdia v šťastnom a naplnenom živote.

  • Milovníci duchovného rastu, ktorých fascinujú minulé životy, spriaznené duše, kryštály, anjeli, numerológia, meditácia a túžia porozumieť duchovnej oblasti...

  ... pre každého, kto cíti volanie a túži zmeniť vlastnú realitu. 

  KTO ŤA TÝMTO WEBINÁROM BUDE SPREVÁDZAŤ? 

  Moje meno je Silvia Soul a  som holistická mentálna koučka a lektorka techniky ThetaHealing®. 

  Pomáham podnikateľom a športovcom aktivovať ich nekonečný potenciál osobnostného, profesného a  finančného rastu prostredníctvom vnútornej transformácie a práci s energiou, aby sme tak spoločne dokázali vytvárať tento svet lepším miestom pre nás všetkých. 

  Tvoj život sa môže zmeniť rýchlejšie, ako si myslíš. 

  Staň sa majstrom svojho osudu a začni vytvárať zázraky každý deň. 

  Registrovať

  OTÁZKY & ODPOVEDE:

  Ako dlho bude webinár prebiehať?

  Na tomto webinári spoločne strávime 90 minút. 

  Je dôležité, aby som mal/a skúsenosť s meditáciami?

  Na to, aby si sa mohol/a zúčastniť transformačného procesu, nie je potrebná žiadna “výnimočná“ schopnosť alebo skúsenosť s meditáciou. Celým procesom ťa budem viesť a sprevádzať. Ak si nikdy predtým nemeditoval/a, môže sa stať, že tvoja myseľ bude „nekľudná“ a bude mať množstvo myšlienok. Preto už v úvode procesu budeme uvoľňovať a odstraňovať všetko, čo by ti mohlo pri procese aktivácie brániť. 

  Ako sa mám na webinár pripraviť?

  Žiadnu špeciálnu prípravu na tento webinár nepotrebuješ. Vezmi si so sebou pozitívnu náladu, otvorenú myseľ a všetko ostatné môžeš nechať na mňa 😉

  Čo sa bude diať po prihlásení na webinár?

  Po zadaní kontaktných údajov budeš presmerovaný/á na stránku, kde na teba bude čakať jedno malé prekvapenie, na ktoré sa určite pozri 😉. Taktiež vo svojej emailovej schránke nájdeš email od odosielateľa [email protected]. Ak ho neuvidíš v hlavnej pošte pozri si SPAM, PROPÁGACIE, REKLAMY a presuň si ho do hlavnej pošty, aby sa k tebe všetky informácie a tipy k webináru dostali včas. 

  Čo ak sa nebudem môcť pripojiť v konkrétnu hodinu?

  Určite urob všetko pre to, aby si si vytvoril/a priestor pre seba a mohol/a sa webinára zúčastniť naživo. Ak by sa ti to aj napriek všetkej snahe nepodarilo, záznam bude pre teba dostupný v mojej členskej sekcii portál SilviaSoul.

  Potrebuješ sa ešte niečo opýtať?

  Všetky otázky môžeš smerovať na: [email protected]