Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

ZMEŇ SVOJ ŽIVOT POMOCOU VEDENEJ MEDITÁCIE A

BONUSOVÝCH MANTIER PRE KAŽDODENNÉ POSILNENIE


Začni svoju cestu k väčšiemu sebauvedomeniu a osobnej transformácii s vedenou meditáciou ThetaHealing® a bonusovými mantrami ešte dnes!

ZÍSKAŤ VEDENÚ MEDITÁCIU

Čo je ThetaHealing® ?

Theta Healing je mocná technika, ktorá Ti pomôže zmeniť tvoj život pozoruhodným spôsobom. Pomocou kombinácie meditácie, vizualizácie a energetického liečenia Ti táto technika pomôže uvoľniť obmedzujúce presvedčenia, vyliečiť emocionálne rany a vytvoriť život, po ktorom skutočne túžiš.


Prostredníctvom ThetaHealing® pristupuješ k stavu mozgových vĺn theta, ktorý je spojený s hlbokou relaxáciou a zvýšenou kreativitou. To Ti umožní využiť silu vášho podvedomia a vytvoriť hlboké a trvalé zmeny v tvojom živote.


Vďaka osvedčeným úspechom a schopnosti pomôcť Ti uvoľniť tvoj plný potenciál je ThetaHealing® technika, ktorú musí vyskúšať každý, kto chce zlepšiť svoj život a dosiahnuť svoj plný potenciál.

Pozri sa, čo všetko na teba čaká:

 • LIEČENIE VNÚTORNÉHO DIEŤAŤA 

   

 • ODPUSTENIE RODIČOM

 • SPOJENIE SA S MUŽSKÝM A ŽENSKÝM PRINCÍPOM V NÁS


 • NAHRÁVANIE POCITOV A PRESVEDČENÍ ZAMERANÝCH NA HOJNOSŤ

   

 • NAHRÁVANIE POCITOV PRIJATIA, REŠPEKTU, SLOBODNÉHO PREJAVU

 • VYTVÁRANIE VYSNÍVANEJ BUDÚCNOSTI

 • BONUS: MANTRY NA KAŽDÝ DEŇ

  Týchto 31 mantier bolo starostlivo vybraných, aby Ti pomohli dosiahnuť tvoje osobné ciele. Predtým, ako sa k tebe dostali, boli špeciálne nabité energiou Zdroja, zo 7.roviny existencie.

  Čo to pre teba znamená?

  Každý, kto s týmito mantrami bude pracovať a používať ich, ma otvorený energetický portál prijímania týchto viet a energie pre jeho najvyššie a najlepšie dobro.

Potom: 111

DNES IBA 22,22 €

ZÍSKAŤ VEDENÚ MEDITÁCIU
*Ak sa pri potvrdzovaní platby zobrazuje suma 0€, ide o spôsob overenia platby slovenskou bankou, transakciu akceptuj a bude v plnej sume vykonaná.

Čo povedali ľudia, ktorí vedenú meditáciu absolvovali?

Na sedeniach, ktoré hodnotím dnes za najlepšie investované peniaze sa mi najviac páčilo tá jednoduchosť princípu, relaxácia, viac energie, láskavý prístup a informácie, ktoré ma dostávali do pocitu objavovania a vzrušenia.  

Jakub Kočerha

Podnikateľ

Silvia mi pomohla s presvedčeniami, ktoré má trápili aj roky a teraz moje “lepšie ja“ žije život šťastnejší vďaka veciam, ktoré som si v minulosti ani nepomyslela, že sa stanú a budú diať. Pomoc po zdravotnej, rodinnej či psychickej stránke. Ak “nevyskúšaš, neuveríš“

Martina Capáková

Martina Capáková

Študentka

Fakturačné údaje

Silvia Soul s.r.o.

Nad Laborcom 1771/8, Michalovce

IČO: 54 847 753

DIČ: 2121808843

Kontaktné údaje

+421 915 415 243

© 2023 SilviaSoul. Všetky práva vyhradené.

5% z tvojho nákupu v spoločnosti silviasoul s.r.o budú venované nadačnému fondu:

LR GLOBAL KIDS FUND