Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Registruj sa na bezplatnú transformačnú online meditáciu, 

AKTIVUJ V SEBE BOHYŇU PROSPERITY

A ZAČNI MAĽOVAŤ NA PLÁTNO SVOJHO ŽIVOTA ŤAHY HOJNOSTI, RADOSTI A NAPLNENIA...
REGISTROVAŤ ZDARMA

Kedy?

23.7.2023  18:00

Ako?

Jednoduchou registráciou

Kde?

Online, v pohodlí tvojho domova

Prečo?

Pretože už nastal ten správny čas

S kým?

Silvia Soul

Za koľko?

ZDARMA

ČO TI TÁTO AKTIVÁCIA PRINESIE?

  • Ponoríš sa do vlastnej svätyne hojnosti a prosperity 

  • Odstrániš rôzne strachy, bloky a presvedčenia, ktoré ti bránia prijímať viac hojnosti vo svojom živote

  • Otvoríš sa neobmedzenému prijímaniu hojnosti, radosti, lásky a naplnenia 

REZERVUJ SI SVOJE BEZPLATNÉ MIESTO

AKTIVÁCIOU ŤA PREVEDIE

Silvia Soul, wellness podnikateľka a lektorka revolučnej techniky ThetaHealing. 

Silvia pomáha ženám objaviť a aktivovať ich jedinečné kódy prosperity, využitím vnútornej transformácie, energie a network marketingu, aby spoločne dokázali meniť nielen svoje vlastne životy, ale aj životy mnohých ďalších žien, ktoré si dovolia otvoriť sa nekonečnému prúdu zázrakov, hojnosti a naplnenia.

OSOBNÉ SKÚSENOSTI KLIENTOV

OTÁZKY & ODPOVEDE:

Ako dlho bude meditácia prebiehať?

Celý aktivačný proces bude trvať 45-60 minút. V úvode si prejdeme všetky dôležité informácie o priebehu celej meditácie a prezradím ti aj tipy, ako si z tohto procesu odniesť čo najviac. 

Je dôležité, aby som mala skúsenosť s meditáciami?

Na to, aby si sa mohla zúčastniť transformačného procesu, nie je potrebná žiadna “výnimočná“ schopnosť alebo skúsenosť s meditáciou. Celým procesom ťa budem viesť a sprevádzať. Ak si nikdy predtým nemeditovala, môže sa stať, že tvoja myseľ bude „nekľudná“ a bude mať množstvo myšlienok. Preto už v úvode procesu budeme uvoľňovať a odstraňovať všetko, čo by ti mohlo pri procese aktivácie brániť. 

Ako sa mám na aktiváciu pripraviť?

Je veľmi dôležité, aby si si dovolila tento čas venovať iba sebe. Nájdi si pohodlné, ničím a nikým nerušené miesto s kvalitným pripojením na internet. Zvoľ si miesto, kde sa budeš môcť pohodlne usadiť tak, aby sa tvoje nohy dotýkali zeme. Určite neodporúčam ležať pri tejto aktivácii. 15 minút pred aktiváciou sa uvoľni a získaj pokoj a kľud a začni sa vnútorne „ladiť“ na celý proces. Môžeš si v mysli povedať a začať si predstavovať, čo by si chcela vyriešiť alebo spracovať počas celého toho procesu. 

Čo sa bude diať po prihlásení na aktiváciu?

Po zadaní kontaktných údajov budeš presmerovaná na stránku, kde na teba bude čakať jedno malé prekvapenie, na ktoré sa určite pozri 😉. Taktiež vo svojej emailovej schránke nájdeš email od odosielateľa [email protected]. Ak ho neuvidíš v hlavnej pošte, pozri si, prosím, SPAM, PROPÁGACIE, REKLAMY a presuň si ho do hlavnej pošty, aby sa k tebe všetky informácie a tipy k aktivácii dostali včas. 

Čo ak sa nebudem môcť pripojiť v konkrétnu hodinu?

Určite urob všetko pre to, aby si si vytvorila priestor pre seba a mohla sa aktivácie zúčastniť naživo. Ak by sa ti to aj napriek všetkej snahe nepodarilo, záznam bude pre teba dostupný ešte 24 hodín po odvysielaní. 

Potrebuješ sa ešte niečo opýtať?

Všetky otázky môžeš smerovať na: [email protected]