Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Prichádza čas vytrhnúť sa zo starého života a vytvoriť realitu, ktorú si zaslúžiš

KÓD NOVÉHO ŽIVOTA 

Transformačný online minikurz 

... vystúpiť raz a navždy zo začarovaného kruhu nedostatku, strachov, pochybností o sebe a začať konečne vytvárať život plný zázrakov? 

... pochopiť, čo ti dnes bráni otvoriť sa a pritiahnuť si do svojho života viac šťastia, lásky, pohody, prosperity a hojnosti? 

... získať energetický nástroj, vďaka ktorému dokážeš ihneď zistiť, ako sa správne rozhodnúť?

... vedieť, ako urýchliť proces zmien a výsledkov v tvojom živote alebo podnikaní bez toho, aby ti to fungovalo len krátkodobo?

... „dať ZBOHOM“ bolestivým životným situáciám, problémom alebo nefunkčným partnerským vzťahom – nevzťahom, ktoré sa ti neustále opakujú a vracajú do tvojho života?

... spoznať techniku, vďaka ktorej dokážeš objaviť zmysel života a ktorá ťa dokáže intuitívne viesť k tvojmu zmyslu života?

Cítiš, ako tvoje vnútro plesá radosťou? 

Počuješ hlas svojej intuície, ako ti kričí: Konečne! Vedel/a som, že jedného dňa sa všetko zmení! 

Ako to viem?

Neboj, nestojím za tvojím chrbtom :) Ale ak chceš, pre istotu sa obzri :)

Aj keď sa fyzicky ešte nepoznáme, ale intuitívne ťa poznám už dlho. Videla som ťa smútiť, aj keď si ostatní mysleli, že si OK. Počula som, ako sa k tebe prihovára tvoje vnútro a ubezpečuje ťa, že tvoj život sa jedného dňa zmení.

Vnímala som tvoje prosby o to, aby si už konečne pochopil/a, prečo sa to všetko deje v tvojom živote. Vedela som, že niekde si a potrebuješ pomôcť s tým, aby si sa raz a navždy dokázal/a rozlúčiť s tým množstvom bolesti, smútku, sklamania a nedostatku. Prepáč,že mi to tak dlho trvalo a neprišla som skôr.

Na moju obhajobu len dodám, že som musela čakať na to, kedy sa rozhodneš a budeš pripravený/á .

SOM PRIPRAVENÁ NA NOVÚ REALITU

 (Alebo si ešte stále chceš myslieť, že som sa k tebe dostala náhodou?)

 Stačí si to iba dovoliť a ísť do akcie.

A ja ti dnes podávam pomocnú ruku a pozývam ťa vstúpiť do môjho

3-dňového transformačného minikurzu KÓD NOVÉHO ŽIVOTA.

DOVOĽUJEM SI VSTÚPIŤ

Kto ti dnes podáva pomocnú ruku?

Ahoj, moje meno je Silvia Soul a som intuitívna wellness podnikateľka, lektorka medzinárodnej transformačnej techniky ThetaHealing® a živým dôkazom toho, že s odhodlaním a správnym nastavením mysle je všetko možné.

Milujem život. Milujem problémy, skúšky a výzvy, ktoré nám život prináša, pretože vďaka tomu sa dokážeme stať tou najlepšou verziou seba. 

Ale nie vždy tomu bolo tak. V období pred mojou transformáciou by mi ani len nenapadlo, že sa môj život dokáže tak rýchlo zmeniť a otočiť o 180°. V čase, kedy som zápasila s neustálymi pocitmi beznádeje, zlyhania, zúfalstva a pochybnosťami o sebe, by ste z mojích úst takéto slová určite nepočuli ani nečítali :)Cítila som sa stratená a bezmocná vo vlastnom živote. Nevedela som kam kráčam, čo je mojim zmyslom života. Každé ráno som vstávala s odporom, pretože som vedela, že to bude znova o tom istom.

A aby toho nebolo málo, začarovaný kruh finančných problémov a tažkosti v partnerskej oblasti mi ukázal, že nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie :) 

A prečo Ti o tom píšem? Pretože viem, že ak sa to podarilo mne, podarí sa to aj tebe! Aj ty sa dnes dokážeš vytrhnúť zo starého života a vytvoriť si realitu, ktorú si zaslúžiš.

A vieš čo je na tom skvelé? Že ta tvoja cesta už nemusí byť tak ťažká, zdĺhavá a bolestivá, pretože máš mňa :) Dnes Ti podávam pomocnú ruku a pozývam ťa vykročiť. 

CHCEM ZLEPŠIŤ SVOJ ŽIVOT

Osobné skúsenosti od mojich srdcových klientov

neinvestuj do tohto minikurzu, ak ho nepotrebuješ. Radšej si dopraj niečo iné. 

Bola by som veľmi rada, ak by si minikurz KÓD NOVÉHO ŽIVOTA zakúpil/a , pretože viem, že ti to výrazne zlepší, zjednoduší život a prinesie veľa odpovedí. 

Ale ak TY cítiš alebo vieš, že to aktuálne nepotrebuješ, tak radšej investuj niekam inam.

Predtým, ako sa rozhodneš, pozri sa, či to naozaj je aj pre teba. 

Minikurz KÓD NOVÉHO ŽIVOTA je pre teba, ak: 

 • Veríš, že príde deň, kedy sa tvoj život úplne zmení. 

 • V nejakej oblasti tvojho života sa cítiš zaseknutý/á, stagnuješ alebo sa to hýbe veľmi pomaly. 

 • Zažívaš momenty v ktorých sa sám/a seba pýtaš:

  „Kde robím chybu? Čo robím zle? Ako to mám zmeniť?“ 

 • Si už prečítal/a rôzne motivačné knihy alebo vyskúšal/a rôzne semináre, kurzy, stratégie a nič z toho Ti nefungovalo dlhodobo. 

 • Mávaš dni, kedy si hovoríš: „Musím to zmeniť, ja už ďalej takto nemôžem“, ale tá motivácia po čase vyprchá a hodí ťa to do starých koľají. 

 • Všetko v tvojom živote išlo vo väčšine prípadov ťažko, musel/a si vynaložiť veľké množstvo úsilia a stálo ťa to veľa energie. 

 • Pri pohľade na ostatných ľudí vnímaš, ako sa im darí, a ty si stále na jednom a tom istom mieste. 

 • Začínaš o sebe pochybovať a myslíš si, že chyba je určite niekde v tebe. 

 • Hľadáš niekoho, kto Ti pomôže a poradí Ti, ako sa raz a navždy vytrhnúť zo starého života.

Vďaka čomu bude tento minikurz účinný ?

Počas celého minikurzu budeme pracovať s revolučnou technikou ThetaHealing®, ktorá funguje na všetkých úrovniach našej bytosti: fyzickej, emocionálnej a duchovnej. Na rozdiel od iných techník osobného rozvoja, ktoré sa môžu zameriavať len na jeden aspekt našej bytosti, ThetaHealing® rozpoznáva prepojenosť celej našej bytosti a pracuje na vytvorení harmónie a rovnováhy medzi všetkými aspektmi.

Jednou z jej jedinečných vlastností je, že pracuje so stavom mozgových vĺn theta, čo je hlboko uvoľnený stav vedomia. V tomto stave môžeme ľahšie uvoľniť obmedzujúce presvedčenia a emócie, ktoré máme hlboko zakorenené v našom podvedomí a môžu nám brániť v dosiahnutí nášho plného potenciálu. 

Prečo sa teda uspokojiť s technikami osobného rozvoja, ktoré idú iba po povrchu? Zaži transformačnú silu ThetaHealing® a odomknite svoj plný potenciál.

Pozri sa na to, čo všetko ti tento transformačný mini kurz prinesie:

 • OPÚŠŤAM ZAČAROVANÝ KRUH

 • MODUL 1

  V tomto module sa pozrieme na to: 

  • Ako zmeniť realitu k lepšiemu 

  • Ako zlepšiť fyzickú, mentálnu, emočnú a duchovnú pohodu

  • Čo spôsobuje, že sa neustále točíš v tom istom začarovanom kruhu a ako z neho von 

  • Ako energeticky ukončiť bolestivé životné situácie alebo nefunkčné vzťahy – nevzťahy 

  • Skupinové energetické liečenie a čistenie 

 • UZATVÁRAM MINULOSŤ

 • MODUL 2

  V tomto module si povieme: 

  • Ako objaviť bloky, ktoré ťa limitujú a prečo si si ich vytvoril/a

  • Čo ťa drží v minulosti 

  • Ako vytvárať život plný zázrakov, šťastia, lásky, pohody, hojnosti a prosperity 

  • Technika energetického testu pre správne životné rozhodnutia 

  • Energetické nahrávanie pocitov do tvojho DNA 

 • SPÁJAM SA S VLASTNOU INTUÍCIOU

 • MODUL 3

  V tomto module ti prezradím:

  • Veci, ktoré môžu blokovať tvoju intuíciu 

  • Ako ju aktivovať a používať 

  • Prečo prebudiť silu vlastnej intuície a premeniť svoje sny na skutočnosť 

  • Spôsob, ako rozlíšiť hlas intuície od hlasu EGA 

  • Skupinová meditácia a energetické čistenie 

  Potom: 333

  222 €

  + BONUS ZDARMA: Cesta osobnej transformácie 

  *Ak sa vám pri potvrdzovaní platby zobrazuje suma 0€, ide o spôsob overenia platby vašou bankou, transakciu potvrďte a bude v plnej sume vykonaná.

  BONUS K MINI KURZU KÓD NOVÉHO ŽIVOTA

  Pozri sa, čo všetko na teba čaká:

  • LIEČENIE VNÚTORNÉHO DIEŤAŤA 

    

  • ODPUSTENIE RODIČOM

  • SPOJENIE SA S MUŽSKÝM A ŽENSKÝM PRINCÍPOM V NÁS


  • NAHRÁVANIE POCITOV A PRESVEDČENÍ ZAMERANÝCH NA HOJNOSŤ

    

  • NAHRÁVANIE POCITOV PRIJATIA, REŠPEKTU, SLOBODNÉHO PREJAVU

  • VYTVÁRANIE VYSNÍVANEJ BUDÚCNOSTI

  • BONUS: MANTRY NA KAŽDÝ DEŇ

   Týchto 31 mantier bolo starostlivo vybraných, aby Ti pomohli dosiahnuť tvoje osobné ciele. Predtým, ako sa k tebe dostali, boli špeciálne nabité energiou Zdroja, zo 7.roviny existencie.

   Čo to pre teba znamená?

   Každý, kto s týmito mantrami bude pracovať a používať ich, ma otvorený energetický portál prijímania týchto viet a energie pre jeho najvyššie a najlepšie dobro.

  ZÍSKAŤ CELOŽIVOTNÝ PRÍSTUP
  *Ak sa pri potvrdzovaní platby zobrazuje suma 0€, ide o spôsob overenia platby slovenskou bankou, transakciu akceptuj a bude v plnej sume vykonaná.

  Ďalšie skúsenosti od mojich srdcových klientov

  Martina Goliasova

  Martina

  Prešov

  O tejto metóde som predtým ani nepočula, ani som netušila akú ma silu a či naozaj môže mne alebo niekomu pomôcť. Priznám sa, že som nevyhľadávala takéto formy liečenia, neverila som im až do dnešného dňa. Moja dcéra ma histamínovú intoleranciu a bolesti brucha sme prežívali spolu každé ráno aspoň pol roka. Ako rodič som už bola zúfala, každé jedno ráno sa prebúdzať s kŕčmi v bruchu a následne na to ísť s plačom do školy. Bolo to takže aj na psychiku. Na odporúčanie som teda oslovila Silviu, veď za skúšku nič nedám. A nič lepšie som spraviť ani nemohla. Akoby zázrakom sa jej do troch dni tak polepšilo tak, že dokonca ešte ona netrpezlivo čakala obutá pri dverách s taškou na ramenách. Ten pocit, ako išla nabudená do školy a so slovami , že jej teta Silvia pomohla a že dúfa, že jej pomôže aj ďalší deň, bol na nezaplatenie. Neopísateľne. Až sa mi slzy tisli do oči. Silvia je veľmi prijemná, mladá, krásna, dobrosrdečná žena. Ide z nej pokoj. Neviem či by som sa viac otvorila pri niekom inom, fakt sa pri nej cítite ako doma, ako s blízkym človekom, ktorý vám dodá energiu, lásku a všetko čo treba. V našom živote už ostane ako teta Silvia, čo nám pomohla. Už len pre túto vetu mojej dcéry by som to odporučila každému. Či úž riešite zdravotnú stránku , duševnú, kariérnu, osobnostnej...

  Lenka Gurnak

  Lenka

  Košice

  Na sedení so Silviou ma najviac bavila a doslova nabíjala jej vyrovnaná energia. Cítila som sa pri nej veľmi uvoľnene, sama sebou a nemala som ani najmenší problém sa jej s hocičím zdôveriť. Najviac som si užila meditáciu a príliv pozitívnej energie a liečivej sily po meditácii. Mňa toto sedenie zmenilo v mnoho veciach, jednou z nich je pohľad na život. Po našich sedeniach sa cítim spokojnejšia, uvoľnenejšia. Naučila som sa žiť TU a TERAZ a vychutnávať si krásy každodenného života. Predtým som cítila bloky, ktoré ma obmedzovali žiť život ľahšie a spokojnejšie, byť lepšou verziou samej seba. Ako najväčšiu zmenu vnímam pozitívne nastavenie mysle :) Silvia je vyrovnaná osoba, so silným intuitívnym vnímaním. Čistá duša, rozhodnutá pomáhať ľuďom všímať si viac, než len to, o čom sa hovorí :)Theta Healing odporúčam preto, lebo je to meditačná technika, ktorou môžete zlepšiť/napraviť osobný, partnerský, emocionálny život. Takisto zlepšiť fyzické zdravie, či zlepšiť výsledky v práci. Meditáciou zistíte príčinu svojich neúspechov.

  VYHLÁSENIE:

  Obsah tejto stránky a programov, produktov, služieb a materiálov programu slúži len na vzdelávacie účely. Nič z toho, čo sa nachádza na tejto webovej stránke, v minikurze, materiáloch programu nemá slúžiť ako náhrada odborného lekárskeho poradenstva. Ak máš obavy o svoje zdravie, ja vždy odporúčam vyhľadať lekára alebo odborníka na duševné zdravie.

  Fakturačné údaje

  Silvia Soul s.r.o.

  Nad Laborcom 1771/8, Michalovce

  IČO: 54 847 753

  DIČ: 2121808843

  Kontaktné údaje

  +421 915 415 243

  © 2023 SilviaSoul. Všetky práva vyhradené.

  5 % z tvojho nákupu v spoločnosti silviasoul s.r.o bude venované nadačnému fondu:

  LR GLOBAL KIDS FUND